+371 27 548 770

New house: mājas projekti Jums

New house: mājas projekti Jums

Gatavie mājas projekti un individuālās izstrādes vienmēr ir bijuši pieprasīti. Saimnieku priekšstati par ideālu mājokli ir realizējami viegli un ātri – šim nolūkam strādā arhitektu birojs “New House”.

Pie mums tiek piedāvāti dažāda tipa vienstāvu mājas projekti – dvīņu mājas, rindu mājas, vienģimeņu mājas. Ir arī gatavi pirts un garāžas projekti. Pateicoties mūsu darbam, jūs varat īsā laikā saņemt ērta, skaista Eiropas līmeņa un klases māju. Ērta māja ir sameklējama ne tikai pēc ieraudzīta fotoattēla, bet arī pateicoties pareizai projektu sagrupēšanai.Mājas projekti

Jūs apskatei varat izvēlēties mājas projektus pēc:

  • noteikta lieluma,
  • vajadzīgā stāvu skaita (vienstāvu, divstāvu, ar mansardu),
  • pēc konkrēta nosaukuma – ja esat jau citādā veidā iepazinušies ar mūsu projektiem,
  • vai arī pēc ēkas tipa (līdz pat garāžām, apvienotām ar pirtīm).

KĀPĒC TIEŠI “NEW HOUSE”?

Palūkojieties uz mūsu mājas projektiem. Tie ir izstrādāti, ņemot vērā Eiropas stilistiku un izmantojot tradicionālos ārpilsētas mājas labiekārtošanas veidus. “Arhitektūra dzīvei” – tā varētu noraksturot “New House” projektus.

Pie tam arhitektu birojs “New House” spēj piedāvāt arī jau gatava projekta individualizāciju vai individuālu projektēšanu, ņemot vērā visus vajadzīgos elementus un esošās īpatnības:

  1. zemes gabalam,
  2. ainavai,
  3. klimatam,
  4. dzīvošanas apstākļiem.

Tipveida projektus iespējams papildināt, pārstrādāt, apgriezt otrādi (spoguļskatā), ja jūs vēlaties labākā veidā izvietot gatava projekta māju atbilstoši saviem apstākļiem. Bet individuālās projektēšanas pakalpojumi mūsu klientiem vienmēr ir pieejami – lai jūs spētu uzbūvēt unikālas mājas!

Izvēlieties jums vispiemērotāko mājas projektu – un atzīmējiet veicamās izmaiņas. Katalogā jūs sameklēsiet sev visu nepieciešamo ārpilsētas mājoklim, būvju tipus, ieskaitot garāžas un pirtis, gan atsevišķi būvētas, gan apvienojumā ar citām ēkām.

Starp citu, klientu biežas vēršanās pie mums iemesls - projektu atbilstība normatīviem. Katrs projekts ir izstrādāts un izveidots atbilstoši Latvijas likumdošanai. Projekti tiek gatavoti atbilstoši LR būvniecības normatīviem, saskaņā ar kuriem mūsu arhitektu birojs spēj sniegt kvalitātes garantiju.

Uzmanību! Projekti – tas ir intelektuāls īpašums, ko aizsargā LR autortiesības. Nav atļauts atkārtoti mājas būvniecībā izmantot projektu bez paša arhitekta rakstiskas atļaujas.

„New House” – tās ir ērtas vienstāvu, ērtas divstāvu, komfortablas mansarda mājas, garāžas un pirtis, kuras jūs varat pārveidot atbilstoši savai gaumei un vajadzībām, dzīves apstākļiem un vēlmēm!

Uzdot jautājumu


Mūsu menedžeri sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem.