+371 27 548 770

Tipveida māju projekti: ātri, pieejami un kvalitatīvi

Tipveida māju projekti: ātri, pieejami un kvalitatīvi

Pašlaik tipveida māju projekti kļūst par izvēli vairumam cilvēku, kuri ir izlēmuši uzsākt savas personīgās mājas būvēšu. Un mūsu arhitektu birojs “Newhouse” saviem klientiem piedāvā tipveida māju projektus, ko izstrādājuši pieredzējuši profesionāļi.

AR KO TAD IR ĪPAŠI TIPVEIDA PROJEKTI?

Pirmkārt ir jāmin tas fakts, ka tās sniedz iespēju ieekonomēt ievērojamu naudas summu, piedevām neaizņemot daudz laika piemērotākā varianta izvēlei. Bez tam, ja pasūtītājam radusies vēlēšanās ieviest nelielas izmaiņas izvēlētajā projektā, tad tas ir izdarāms ātrāk un par mazāku samaksu salīdzinājumā ar pilnīgi jauna projekta izstrādi.

Vēl viens fakts, kas ir izdevīgi raksturīgs tipveida māju projektiem, ir tas, mājas pēc šiem projektiem ir būvētas ne vienu reizi vien. Tas nozīmē, ka, ja projektiem ir bijuši kādi zināmi trūkumi, tad tie jau ir novērsti. Tāpēc arī tipveida māju projekti ir kvalitatīvas izstrādes, kas jau ir vairākkārtīgi pārbaudītas dzīvē.

Un vēl viens pluss, kas piemīt šādiem tipveida māju projektiem, ir iespēja aplūkot tā realizējumu. Ja šāda māja jau ir uzbūvēta, jūs varat aplūkot sīkākus fotoattēlus, kas ļaus novērtēt gaidāmā mājokļa ērtības un mājīgumu.

RINDU MĀJAS – PILSĒTAS DZĪVOKĻA KOMFORTA APVIENOJUMS AR VISĀM ĀRPILSĒTAS MĀJAS PRIEKŠROCĪBĀM.

Vēršoties mūsu arhitektu birojā, jūs varēsiet izvēlēties un iegādāties rindu māju projektu. Jo pašlaik rindu mājas ir ļoti pieprasītas patērētāju vidū. Tās ir lieliski piemērotas tiem, kuri nevēlas dzīvot pilsētas dzīvoklī, bet kuriem nekas nav pretī pret sev līdzīga statusa kaimiņiem, kuri nesagādās nepatīkamus “pārsteigumus”. Tāpēc arī aizvien vairāk būvnieku tām vērš savu uzmanību.

Diemžēl tipveida projektu nomenklatūra vēl nav tik lielā mērā plaša, kas tad arī ir par iemeslu tam, ka daudzi pasūtītāji cenšas ieviest projektā dažāda veida korekcijas. Tomēr nopietna iejaukšanās iekšējā plānojumā neizbēgami liks viest izmaiņas arī mājas fasādē.

Tāpēc pasūtītājiem ar neordināru un specifisku skatījumu uz to, kādai ir jāizskatās viņu mājai, mēs iesakām pat nemēģināt izvēlēties tipveida projektu un tajā ieviest savus neskaitāmos labojumus. Arhitektu birojs “Newhouse” ir gatavs jums piedāvāt individuāla projekta izstrādi, kurā jūs varēsiet iedzīvināt visas savas vēlmes pilnā apmērā.

Uzdot jautājumu


Mūsu menedžeri sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem.